Zmiana kierownika dyscypliny kształcenia w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika

Data: 01.10.2021

Z dniem 1.10.2021 r. nastąpiła zmiana kierownika dyscypliny kształcenia w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika. Nowym kierownikiem jest dr hab. inż. Przemysław Janik z Wydziału Elektrycznego, który także wszedł w skład Rady Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej.

Serdecznie dziękujemy prof. Arturowi Wymysłowskiemu, który przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję kierownika dyscypliny kształcenia w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika, za zaangażowanie w prace Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej.