Komisja ds. Oceny i Zapewniania Jakości Kształcenia Szkoły Doktorskiej

Komisja ds. Oceny i Zapewniania Jakości Kształcenia Szkoły Doktorskiej działa na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia w Szkole Doktorskiej zgodnie z Uczelnianym Systemem Zapewniania Jakości Kształcenia oraz współpracuje z uczelnianym organem odpowiedzialnym za jakość kształcenia.

W skład Komisji ds. Oceny i Zapewniania Jakości Kształcenia Szkoły Doktorskiej wchodzą:

• Dr hab. inż. Agnieszka Wyłomańska (prodziekan) – przewodnicząca.
  • Prof. dr hab. inż. arch. Marzanna Jagiełło (kierownik dyscypliny kształcenia architektura i urbanistyka).
  • Dr hab. inż. Przemysław Janik, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia automatyka, elektronika i elektrotechnika).
  • Dr hab. inż. Radosław Michalski, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia informatyka techniczna i telekomunikacja).
  • Dr hab. inż. Magdalena Kasprowicz, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia inżynieria biomedyczna).
  • Prof. dr hab. inż. Anna Witek-Krowiak, (kierownik dyscypliny kształcenia inżynieria chemiczna).
  • Dr hab. inż. Stanisław Kostecki, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia inżynieria lądowa i transport).
  • Dr hab. inż.  Joanna Olesiak-Bańska, prof. uczelni (kierownik dyscypliny inżynieria materiałowa).
  • Dr hab. inż. Mariusz Ptak, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia inżynieria mechaniczna).
  • Prof. dr hab. inż. Małgorzata Kabsch-Korbutowicz (kierownik dyscypliny kształcenia inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka).
  • Dr. hab. inż. Tomasz Jakubowski, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia matematyka).
  • Prof. dr hab. inż. Katarzyna Matczyszyn, (kierownik dyscypliny kształcenia nauki chemiczne).
  • Dr hab. inż. Leszek Bryja, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia nauki fizyczne).
  • Dr hab. inż. Anna Kowalska-Pyzalska, prof. uczelni (kierownik dyscypliny kształcenia nauki o zarządzaniu i jakości).
  • Mgr inż. Paweł Noceń (przedstawiciel doktorantów Szkoły Doktorskiej).