Rekrutacja do programu "Doktorat wdrożeniowy"

Program "Doktorat wdrożeniowy" to atrakcyjna forma współpracy różnych podmiotów (przedsiębiorstw, instytucji) ze środowiskiem naukowym. Dzięki programowi pracownicy tych podmiotów mogą jako doktoranci realizować projekty naukowe przy wsparciu naukowców z uczelni. W ramach takiej współpracy powstaną innowacyjne rozwiązania, które najnowsze osiągnięcia nauki przekładają na praktyczne rozwiązania o wysokim potencjale wdrożeniowym.

W Politechnice Wrocławskiej realizowanych jest ponad sto doktoratów wdrożeniowych, w takich dyscyplinach jak: automatyka elektronika i elektrotechnika, informatyka techniczna i telekomunikacja, inżyniera chemiczna, inżynieria lądowa i transport, inżyniera mechaniczna, inżynieria środowiska górnictwo i energetyka, matematyka, nauki chemiczne, nauki fizyczne, nauki o zarządzaniu i jakości.

Osoby zainteresowane udziałem w programie "Doktorat wdrożeniowy" realizowanym w Politechnice Wrocławskiej powinny do dnia 25 kwietnia 2024 r. przesłać wstępne zgłoszenie w formacie pdf przygotowane zgodnie z dostępnym formularzem na adres: doktoraty.wdrozeniowe@pwr.edu.pl. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami udziału w programie "Doktorat wdrożeniowy" oraz szczegółowym harmonogramem rekrutacji do programu.

W przypadku pytań dotyczacych doktoratów wdrożeniowych prosimy o kontakt z Panią Prodziekan ds. umiędzynarodowienia i współpracy z przemysłem prof. Renatą Krzyżyńską (renata.krzyzynska@pwr.edu.pl).

Więcej informacji o programie "Doktorat wdrożeniowy" można znaleźć na poniższych stronach oraz na stronie ministerstwa.