Zasady funkcjonowania uczelni w roku akademickim 2020/2021

Data: 21.09.2020

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

16 września 2020 r. Rektor Politechniki Wrocławskiej wydał Zarządzenie Wewnętrzne 72/2020 w sprawie wytycznych w zakresie funkcjonowania uczelni oraz organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z utrzymującym się stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Z dokumentem można zapoznać się tutaj oraz w Intranecie (dostęp z sieci PWr lub przez VPN).

Załączniki:

1. Organizacja pracy w Politechnice Wrocławskiej w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej
  2. Wytyczne dla grup zajęciowych oraz dotyczące pomieszczeń dydaktycznych
  3. Regulamin laboratorium w zakresie zasad bezpieczeństwa
  4. Wytyczne dla zajęć wychowania fizycznego
  5. Wytyczne dla funkcjonowania ośrodków wypoczynkowych
  6. Procedura postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracownika/studenta/doktoranta PWr