Zaproszenie na IX Międzynarodowe Seminarium Doktoranckie

Data: 08.03.2023

W imieniu Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej i Dziekana Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. Czesława Zająca mamy przyjemność zaprosić doktorantów Państwa uczelni do udziału w kolejnym spotkaniu w cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się on-line na platformie Teams w dniu 22 marca 2023 roku o godz. 16.00.

Tematyka seminarium: "Green, technological, and social transformations of organisations and economies”.

Uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie formularza Forms znajdującego się poniżej do 20 marca 2023 roku.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/r/E8ehfbDeFE