Szkolenia Nature Masterclasses

Data: 01.02.2022

Od 31 stycznia 2022 r. przez następne 12 miesięcy pracownicy i doktoranci Politechniki Wrocławskiej mają darmowy dostęp do platformy szkoleniowej Nature Masterclasses.

Wykupiona, dzięki inicjatywie Academii Iuvenum, licencja obejmuje dziewięć profesjonalnych, praktycznych i interaktywnych szkoleń z zakresu m.in. pisania publikacji naukowych (Scientific Writing and Publishing), efektywnej współpracy w badaniach (Effective Collaboration in Research) czy zaawansowanych prezentacji naukowych (Advancing Your Scientific Presentations).

Kursy mają różną długość i są podzielone na krótsze moduły. Składają się z filmów, tekstów, materiałów wizualnych, a nawet testów pomagających w zweryfikowaniu i utrwaleniu wiedzy. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wybitnych naukowców i redaktorów czasopism wydawnictwa Springer Nature.

Dostęp do kursów jest możliwy po zarejestrowaniu się służbowy adresem mailowym z domeny pwr.edu.pl na stronie platformy.

Więcej informacji oraz instrukcję logowania w języku angielskim można znaleźć w tym miejscu.