Stypendium im. Mariana Suskiego oraz stypendium im. Alfreda Jahna

Data: 16.07.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

W ofercie stypendialnej Wrocławskiego Centrum Akademickiego pojawiły się dwie nowe kategorie stypendialne dla doktorantów:

stypendium im. Mariana Suskiego - w zakresie nauk inżynieryjno-technicznych oraz
stypendium im. Alfreda Jahna - w zakresie nauk o Ziemi i środowisku

Aplikować o te stypendia można w terminie: 2.08 - 15.09.2021 - tylko za pośrednictwem APLIKACJI

Stypendium może byc udzielone jednokrotnie w czasie trwania kształcenia w Szkole Doktorskiej na okres 9 miesięcy.
Wysokość stypendium wynosi 2 000 złotych miesięcznie.

Więcej informacji o Studenckim Programie Stypendialnym oraz dokumenty do pobrania TUTAJ

Dodatkowych informacji udzielić może także dr inż. Weronika Urbańska (weronika.urbanska@pwr.edu.pl), członkini Akademii Młodych Uczonych i Artystów, z inicjatywy której do programu stypendialnego dodano dwie nowe kategorie.