Stypendia dla doktorantów w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego miasta Wrocławia

Data: 16.08.2023

Wrocławskie Centrum Akademickie przypomina, że tylko do 31 sierpnia 2023 r. trwa jeszcze nabór wniosków o stypendium dla doktorantów w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie doktorantów, którzy mają wybitne osiągnięcia w jednej z poniższych kategorii:

• stypendium im. Ludwika Hirszfelda zakresie nauk biologicznych i medycznych;
  • stypendium im. Hugona Steinhausa z  zakresu nauk matematycznych;
  • stypendium im. Maxa Borna: w zakresie nauk fizycznych i chemicznych;
  • stypendium im. Jerzego Grotowskiego w zakresie sztuki
  • stypendium im. Jana Mozrzymasa w zakresie badań interdyscyplinarnych;
  • stypendium im. Wincentego Stysia w zakresie nauk społecznych i humanistycznych;
  • stypendium im. Mariana Suskiego w zakresie nauk inżynieryjno-technicznych;
  • stypendium im. Alfreda Jahna w zakresie nauk o Ziemi i środowisku.

Stypendium dla doktorantów wynosi 2000 zł zł miesięcznie i można je pobierać przez okres 9 miesięcy.

Szczegóły na temat programu znajdą Państwo na stronie: https://www.wroclaw.pl/akademicki-wroclaw/stypendium-dla-doktorantow.