Data: 29.05.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zapraszamy na spotkanie z prawnikiem Prawne błędy startupów - jak działać, żeby nasz biznes nie rozbił się po starcie? w dniu 6 czerwca w godz. 17:00-19:00 w bud. D21 w sali 007

W programie:

- Ucz się na błędach ale niekoniecznie swoich - co najczęściej founderzy robią nie tak, podczas zakładania startupu?
- Firma to ja/firma to mój projekt - które podejście jest lepsze i jak ułożyć startup, aby je w pełni realizować?
- O czym warto pamiętać tworząc nową organizację - good to have i must have, co warto, a co trzeba wziąć pod uwagę?
- Pracuj sprytnie, a nie ciężko - Chat GPT, używaj ale nie ufaj bezgranicznie.
- Sądy są dla ludzi ale traktuj je jako ostateczność - na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć sporów sądowych.
- Sesja Q&A (przygotujcie swoje pytania)

Do kogo kierowane są warsztaty?

Wydarzenie jest skierowane do osób, które myślą o założeniu startupu albo właśnie to zrobiły! Rozmawiamy o praktyce, a nie teorii.

Szkolenie jest bezpłatne dla osób ze środowiska akademickiego i startupów.

Prowadzący Jakub Szajdziński - współwłaściciel ENSIS Group Sp. z o.o. - doradztwo strategiczne i biznesowe.

Współwłaściciel ENSIS Kancelarii Prawnej Cioczek & Wspólnicy Sp.k. - od ponad 10 lat pomoc prawna świadczona wyłącznie dla przedsiębiorstw z sektora nowych technologii, Internetu, IT i turystyki.

Link do rezerwacji miejsca: https://app.evenea.pl/event/bledystartupow/