"Perły Nauki" dla doktorantek i doktorantów ze Szkoły Doktorskiej

Data: 16.03.2023

Pięcioro młodych naukowców ze Szkoły Doktorskiej naszej uczelni znalazło się w gronie laureatów pierwszej edycji ministerialnego konkursu „Perły nauki”. Na swoje projekty badawcze otrzymają w sumie ponad 1,1 mln zł.

Oto nagrodzeni:

Olga Kaczmarczyk  projekt „Korelacja mikroskopii elektronowej i wielofotonowej w hybrydowych układach ciekłokrystalicznych”

Radosław Szymon projekt „Badania właściwości optoelektronicznych nanostruktur GaN/AlGaN do zastosowań w emiterach światła”

Maja Wasiluk projekt „Badanie zjawisk koherencji w pojedynczych kropkach kwantowych na zakres telekomunikacyjny”

Mikita Davykoza projekt „Inżynieria magazynów energii wykorzystujących protonowane polioksometalany oraz heteropolikwasy”

Natalia Szemiot projekt „Eksperymentalna ocena skuteczności wtórnych izolacji przeciwwilgociowych w obiektach zabytkowych”

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

perly_plaskie.jpg