Nowe zasady zwiększania stypendium

Data: 26.06.2021

Po uzgodnieniu z Radą Doktorantów oraz uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej zostały ogłoszone  nowe zasady dokonywania oceny osiągnięć doktorantów Szkoły Doktorskiej  w przygotowaniu rozprawy doktorskiej oraz otrzymywania stypendium doktoranckiego o zwiększonej wysokości. Szczegóły można znaleźć w Informacji Dziekana nr 11/2020-2024 z dnia 25 czerwca 2021 r. (link). Nowe zasady będą obowiązywały od 1 października 2021 r., czyli te zasady zostaną zastosowane w kolejnym konkursie na stypendium doktoranckiego o zwiększonej wysokości za osiągnięcia za rok akademicki 2021/2022.