Nowe konkursy stypendialne na rok akademicki 2023/2024

Data: 13.10.2023

Uprzjmie informujemy, że zostały uruchomione nowe edycje konkursów na dodatkowe stypendia:

• Stypendium naukowe z własnego funduszu na stypendia Politechniki Wrocławskiej. Termin na złożenie wniosku to 16 października 2023 r. do godz. 14:00.  Wniosek należy przygotować w systemie, a następnie złożyć wypełniony i podpisany wniosek w wersji papierowej w dziekanacie Szkoły Doktorskiej w bud. A-1 pok. 313.
  • Stypendium o zwiększonej wysokości. Termin na złożenie wniosku to 24 października 2023 r. do godz. 14:00.  Wniosek należy przygotować w systemie, a następnie złożyć wypełniony i podpisany wniosek w wersji papierowej w dziekanacie Szkoły Doktorskiej w bud. A-1 pok. 313.