Konkurs stypendialny dla najlepszych doktorantów 2 roku Szkoły Doktorskiej

Data: 16.10.2020

W Szkole Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej została uruchomiona pierwsza edycja konkursu na stypendia o zwiększonej wysokości na rok akademicki 2020/2021 dla doktorantów 2 roku Szkoły Doktorskiej otrzymujących stypendium doktoranckie finansowane przez Uczelnię. Zwiększenie stypendium o kwotę 961.5 zł brutto otrzyma 30% najlepszych doktorantów.

Regulamin konkursu jest opisany w Informacji Dziekana Szkoły Doktorskiej nr 18/2019-2020 (link). Z kolei informacje dotyczące maksymalnej liczby doktorantów na latach w poszczególnych dyscyplinach naukowych, którzy mogą otrzymać stypendium o zwiększonej wysokości, składy komisji przeprowadzających ocenę osiągnięć doktorantów oraz harmonogram rozpatrywania wniosków są opisane w Informacji Dziekana Szkoły Doktorskiej nr 1/2020-2024 (link).

Więcej informacji można znaleźć na stronie link.