konkurs CHANGE IT IMPACTFUL INNOVATION CHALLENGE

Data: 21.11.2022

Change it - impactful innovation challenge, to konkurs dla mieszanych zespołów - multidyscyplinarnych, po to by móc poszukiwać w innowacyjnych technologiach odpowiedzi na duże globalne problemy społeczne i przy wykorzystaniu skalowalnych modeli biznesowych.

W dniu 23 listopada w godz.17-19 odbędą się w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości PWr dni otwarte.

Sponsorami i partnerami strategicznymi wydarzenia są Mastercard i Credit Agricole Polska S.A.

Strona wydarzenia: https://www.swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/aktualnosci/33112-konkurs-change-it-impactful-innovation-challenge#dniotwarte

Konkurs będzie trwał pół roku od stycznia do czerwca, a zespoły będą rozwijać pomysły pod bacznym okiem mentorek i mentorów.

Zachęcamy do udziału.