Komisje do przeprowadzenia oceny śródokresowej

Data: 29.06.2021

Zostały powołane komisje do przeprowadzenia oceny śródokresowej realizacji indywidualnego planu badawczego dla doktorantów Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej, którzy rozpoczęli kształcenie w dniu 1.10.2019 r. Składy komisji oraz przypisanie doktorantów do komisji są dostępne tutaj. Zgodnie z ustalonym terminarzem, przeprowadzenie oceny śródokresowej jest planowane w okresie 1-8 października 2021 r. dla doktorantów realizujących program „Doktorat wdrożeniowy” oraz w okresie 3-29 listopada 2021 r. dla pozostałych doktorantów.

Ocena śródokresowa indywidualnego planu badawczego dla każdej dyscypliny, w której odbywa się kształcenie, jest przeprowadzana przez trzyosobowe komisje, których skład rekomendują właściwe rady dyscyplin naukowych. W skład komisji wchodzi jedna osoba zatrudniona poza Politechniką Wrocławską oraz dwóch pracowników Politechniki Wrocławskiej. Wszyscy członkowie komisji reprezentują dyscyplinę, w której przygotowywana jest rozprawa doktorska. Promotor i promotor pomocniczy nie mogą być członkami Komisji. Jedna Komisja dokonuje oceny śródokresowej nie więcej niż 7 doktorantów. Posiedzenia komisji mogą być przeprowadzane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.