Główna nagroda dla Rady Doktorantów PWr

Data: 02.07.2024

W miniony weekend 29.06.2024 r. na Politechnice Wrocławskiej odbył się Zjazd Szkoleniowy Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych wraz z Galą Konkursu Inicjatywy Doktoranckie Uczelni Technicznych.
Zjazd zwieńczyła uroczysta Gala, podczas której poznaliśmy laureatów Konkursu Inicjatywy Doktoranckie Uczelni Technicznych.

Uroczystość uświetniła obecność znamienitych gości, Podsekretarz Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. dr hab. inż. Marii Mrówczyńskiej, Przewodniczącego Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych prof. dr hab. inż. Teofila Jesionowskiego , Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusza Wójsa, Prorektora ds. Współpracy Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Dariusza Łydżby, Dziekana Szkoły Doktorskiej Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Krzysztofa Walkowiaka, Przewodniczącego Krajowej Reprezentacji Doktorantów mgr inż. Michała Klimczyka.

Rada Doktorantów Politechniki Wrocławskiej zwyciężyła w kategorii "Nauka" za inicjatywę “Minigranty” oraz w kategorii specjalnej "Całokształt Działalności".

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a w szczególności Radzie Doktorantów PWr!

Życzymy Wam dalszych sukcesów w działalności na rzecz Doktorantów naszej Uczelni.

radadoktorantowpwr.jpg