Eksperckie Czwartki na portalu eDoktorant.pl

Data: 28.07.2022

W ramach projektu eDoktorant 3.0 współfinansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki Założyciele portalu eDoktorant.pprzygotowali szereg ciekawych propozycji. Jedną z nich są bezpłatne konsultacje w ramach Eksperckich Czwartków.

Zachęcamy do zapisywania się na konsultacje, które prowadzone będą w kilku blokach tematycznych: prawny, projektowo-popularyzatorski, marketingowo-biznesowy, psychologiczny oraz prawno-organizacyjny.

Mamy nadzieję, że zaproponowane  tematy pozwolą Wam znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania związane z doktoratem.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Do zobaczenia w czwartki

Pozdrawiamy,