Dziekan Szkoły Doktorskiej nagrodzony Gwiazdą Umiędzynarodowienia 2024

Data: 09.02.2024

Prof. Krzysztof Walkowiak, dziekan Szkoły Doktorskiej PWr został laureatem konkursu „Gwiazdy Umiędzynarodowienia 2024” organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.
W kategorii Teaching Star został nagrodzony m.in. za prowadzenie wyróżniających się jakością zajęć dydaktycznych dla studentów obcokrajowców oraz tworzenie nowych form i inicjatyw w zakresie kształcenia międzynarodowego.

– Moim zdaniem doktoranci to najważniejsza grupa na uczelni. Przecież to z nich w większości rekrutują się późniejsi pracownicy akademiccy, którzy właśnie w szkole doktorskiej nabywają kompetencje do pracy badawczej. Troska o jak najlepsze kształcenie doktorantów, to troska o jakość nauki – mówi prof. Krzysztof Walkowiak.

Więcej informacji na ten temat do przeczytania tutaj.

Szanowny Panie Profesorze!

serdecznie gratulujemy tej wyjątkowej nagrody i życzymy dalszych sukcesów!

Doktoranci i pracownicy biura Szkoły Doktorskiej

gwiazda_24.jpg