Dni Dydaktyki na PWr. Warsztaty i wykłady dla wykładowców

Data: 22.03.2022

Centrum Doskonałości Dydaktycznej PWr zaprasza wszystkich wykładowców na pięć dni warsztatów, paneli dyskusyjnych i wykładów. Pierwsza edycja Dni Dydaktyki odbędzie się w formie zdalnej od 28 marca do 1 kwietnia 2022 r.

W ich trakcie będzie się można dowiedzieć m.in. jak skutecznie angażować słuchaczy, dlaczego warto stosować eksperymenty w czasie zajęć oraz jakie są plusy e-learningu.

Warsztaty poprowadzą nauczyciele PWr - eksperci Centrum Doskonałości Dydaktycznej oraz tutorzy uczestniczący w programie „Mistrzowie Dydaktyki”, którzy podzielą się doświadczeniem w wykorzystywaniu nowoczesnych technik edukacji.

W ramach Dni Dydaktyki zaplanowano także seminarium o e-learningu. Poprowadzi je prof. Martin Valcke z belgijskiego Ghent University, który opowie m.in. o perspektywach rozwoju takiej formy nauczania studentów. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się 31 marca o godzinie 14.00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Na Dni Dydaktyki obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Formularze oraz program wydarzenia dostępne są na eportalu PWr.