Akademiki dla nowoprzyjętych

Data: 17.07.2023

Kandydaci do Szkoły Doktorskiej,

Oficjalne decyzje ws. przyjęcia do Szkoły Doktorskiej nastąpią dopiero we wrześniu, składanie podań w ww. terminie przez portal USOS będzie dla Państwa niedostępne.

Osoby zakwalifikowane do Szkoły Doktorskiej, zainteresowane zakwaterowaniem w roku akademickim 2023/2024 powinny w terminie do końca lipca przesłać na adres dps@pwr.edu.pl prośbę o zakwaterowanie, skierowaną do Prorektora ds. Studenckich. Ważnym jest aby w wiadomości zawarte były takie dane jak: imię, nazwisko i numer pesel (a w przypadku cudzoziemców numer paszportu).

Indywidualne decyzje będą przesyłane na adres mailowy, z którego zostało przesłane podanie.