Akademia Soft Skills Santander PWr dla doktorantów i młodych naukowców

Data: 19.01.2022

Drodzy Doktoranci, Młodzi Naukowcy i Studenci,

zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym programie pn.: Akademia Soft Skills Santander PWr dla doktorantów i młodych naukowców, organizowanym we współpracy z Santander Universidades.

Przygotowaliśmy cykl 10 spotkań online, podczas których swoją wiedzą podzielą się trenerzy Santander Bank Polska oraz Politechniki Wrocławskiej.

Celem Akademii jest wsparcie młodych ludzi rozwijających się w obszarze pracy naukowej w doskonaleniu kompetencji miękkich niezbędnych w życiu naukowym oraz pozauczelnianym.

Formularz aplikacyjny oraz regulamin wraz ze szczegółowym harmonogramem spotkań dostępny jest pod linkiem: https://app.becas-santander.com/pl/program/soft-skills-pwr

Aplikuj do 13 lutego br.

Decyduje kolejność zgłoszeń, a na najwytrwalszych czeka certyfikat udziału.

Zapraszamy także do skorzystania z innych bezpłatnych programów rozwojowych na platformie: www.santander-grants.com

grafika_002.jpg
Z wyrazami szacunku,