Data: 22.04.2024

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

29 kwietnia o godzinie 17:00 odbędą się warsztaty praktyczne online dla studentów zainteresowanych kształceniem w szkole doktorskiej, absolwentów oraz doktorantów organizowane w ramach projektu "Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość! - popularyzacja wiedzy o systemie kształcenia doktorantów".

Będą one miały na celu wyposażenie uczestników w:

• wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z oceną śródokresowej.
  • kompetencje w zakresie przygotowania się do oceny śródokresowej.

Podczas warsztatów przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.

Warsztaty poprowadzi:

r. pr.- Wojciech Kiełbasiński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) - Rzecznik Praw Doktoranta KRD, radca prawny, autor kilkunastu publikacji naukowych, prowadzący szkolenia z zakresu prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, postępowania administracyjnego oraz umiejętności miękkich. Laureat nagrody specjalnej w konkursie Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2023.

Formularz rejestracyjny na warsztaty w języku polskim: